Vytisknout stránku | Zavřít okno

klenba

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=7815
Datum vytištění: 23.čer.2026 v 20:16


Téma: klenba
Odeslal: rais
Předmět: klenba
Datum odeslání: 01.led.2009 v 18:32
Prosim vás ne mohli byste mi poradit jak se v revitu 2009 dělá klenba álená
děkuji.Big%20smile



Odpovědi:
Odeslal: mnementh
Datum odeslání: 02.led.2009 v 12:29
Muzete definovat klenbu? Valena, krizova nebo jaka?



Odeslal: rais
Datum odeslání: 02.led.2009 v 18:49
válená


Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 03.led.2009 v 12:23
Řešil bych to přes Objemy, kde si vytvoříte Hmotu tažením.


-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz


Odeslal: rais
Datum odeslání: 03.led.2009 v 13:06
to je ono děkuju
ale ja nevim jak se to děláLOL


Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 03.led.2009 v 13:35
Zobrazte si prosím paletu Objemy.
Menu Vytvořit objem - Hmota - Hmota tažením.


-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz


Odeslal: rais
Datum odeslání: 03.led.2009 v 13:59
jo děkuju ja sem ji nemel zaplou tak sem ji nemohl najítLOLLOLLOL


Odeslal: Hradil
Datum odeslání: 04.led.2009 v 12:40
Taky to jde tak, že si vytvoříš podlahu s tloušťkou přes celé patro, tu vytvoříš ve vyšším podlaží a od této podlahy můžeš odečítat hmotu vytvořenou tažením. Tady je výhoda, že správným zatržením parametrů té podlahy docílíš např.i toho, že budeš klenbu mít i s omítkou. Bohužel na ni nechytíš stropní světla. Je to přece jen podlaha. Ale i na tom už pracuji.

-------------
arch



Vytisknout stránku | Zavřít okno