Vytisknout stránku | Zavřít okno

Publikování do DWFx

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: CAD - obecně
Název fóra: Obecně o oboru CAD (CAx a BIM)
Popis fóra: Obecné otázky okolo CAx a BIM technologií, formáty, normy, správa, licence, sítě, CAD nástroje
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=8304
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 06:21


Téma: Publikování do DWFx
Odeslal: zdrk
Předmět: Publikování do DWFx
Datum odeslání: 19.bře.2009 v 09:02
Nesetkal se někdo z Vás s tímto problémem při publikování do DWFx.
Mam čtyři velmi podobné výkresy, které vytisknu do DWFx.
Tři z těcho výkresů bez problému otevřu pro prohlížení, čtvrtý, ale nikoliv - vypíše, že obsahuje chyby. Pro prohlížení zatím používám Internet Explorer.
Pokud, ale výkres podložím do cadu, jako referenci, zobrazí se bez problému.
Nesetkal se s tímto někdo?

PS. Všechny výkresy obsahují kromě klasických entit a textu, i propojenou tabulku s excelem.



Odpovědi:
Odeslal: zdrk
Datum odeslání: 19.bře.2009 v 18:50
Tak jsem pravděpodobně našel příčinu - jsou to vložené tabulky. Když je rozložím a též převedu vzniklý MTEXT a TEXT, tak je vše v poho.
Změní se i velikost, ta hlavně u výstupu do DWF.



Vytisknout stránku | Zavřít okno