Vytisknout stránku | Zavřít okno

zemne teleso

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Civil 3D, Map, InfraWorks, GIS
Popis fóra: Otázky kolem mapových a GIS aplikací AutoCAD Map 3D, Civil 3D, Raster Design a InfraWorks
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=8379
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 03:19


Téma: zemne teleso
Odeslal: DaAnd
Předmět: zemne teleso
Datum odeslání: 29.bře.2009 v 15:58
Dobry den,
Prosim o radu pri modelovani zemneho telesa. Mam namodelovat teleso do terenu, ktore bude 10m hlboke a bude sa zuzovat do 1m.
Prikladam priblizny nacrt.
Dakujem.
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Danielka/Desktop/nacrt.dwg" rel="nofollow - file:///C:/Documents%20and%20Settings/Danielka/Desktop/nacrt.dwg




Vytisknout stránku | Zavřít okno