Vytisknout stránku | Zavřít okno

Windows 7 RC a Inventor 2010

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=8783
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 11:58


Téma: Windows 7 RC a Inventor 2010
Odeslal: martin.hendrych
Předmět: Windows 7 RC a Inventor 2010
Datum odeslání: 08.čer.2009 v 12:31
Zajímalo by mě, jestli funguje SW kombinace Windows 7 RC (s českým jazykovým balíčkem) + AutoCAD Inventor Professional 2010 CZ Question
Proběhly už nějaké seriózní testy?

-------------
Martin Hendrych



Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 08.čer.2009 v 12:45
Jestli myslíte nějaký oficiální test/doporučení Autodesku, tak určitě ne. Doporučení a certifikace kompatibility jsou vydávány až na finální verze OS, ne na betaverze.
AutoCAD 2010 ve Windows 7 RC sice funguje bez větších problémů, u Inventoru může být situace komplikovanější (více systémových komponent, Vault, web...). V produkčním prostředí doporučujeme zatím zůstat u ověřených kombinací OS+CAD.


-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Mambo
Datum odeslání: 08.čer.2009 v 13:30
Me teda zatim Inventor 2010 beha na Win 7 bez problemu (jak 32bit tak 64bit verze). Funguji i knihovny (u verze 2009 64bit byly problemy).



Vytisknout stránku | Zavřít okno