Vytisknout stránku | Zavřít okno

Lights ACAD2007

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=8934
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 20:49


Téma: Lights ACAD2007
Odeslal: Prasina23
Předmět: Lights ACAD2007
Datum odeslání: 13.čvc.2009 v 10:30
Prasina dako vypol zobrazenie svetiel v model space (su tam ked si dam vypis - list). Neviete ako sa zapinaju (zviditelnuju)? Skusal som v options a nist.. Dakujem za odpoved.



Odpovědi:
Odeslal: Luki.c
Datum odeslání: 16.čvc.2009 v 11:56
Čau, mohla by to být LIGHTGLYPHDISPLAY=1


Odeslal: Prasina23
Datum odeslání: 16.čvc.2009 v 12:58
ten prikaz mi funguje v inych vykresoch ale v tom co robim teraz mi nerobi nic :(



Vytisknout stránku | Zavřít okno