Vytisknout stránku | Zavřít okno

ukladanie aplikacii

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Mechanical, Electrical
Popis fóra: Otázky ke strojařským verzím AutoCADu - AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical, ECSCAD a Mechanical Desktop
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=9005
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 00:19


Téma: ukladanie aplikacii
Odeslal: martind
Předmět: ukladanie aplikacii
Datum odeslání: 29.čvc.2009 v 09:19

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať viete mi poradiť kde ukladá autocad mechanical 2010 logy pri páde aplikácie?kde by som to mohol nájsť ked sa k tomu potrebujem dostať?Confused




Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 29.čvc.2009 v 09:37
Logy nebo pracovní soubory? Buď v TEMP nebo v adresáři nastaveném v [CMD]MOŽNOSTI[/CMD]

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: martind
Datum odeslání: 29.čvc.2009 v 10:01
ano pracovne subory, tak to idem pozriet dakujem


Odeslal: Ferdinand
Datum odeslání: 10.srp.2009 v 11:44
V aktuálním adresáři?

-------------
-FerTh-



Vytisknout stránku | Zavřít okno