Vytisknout stránku | Zavřít okno

tloušťka čar

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=9188
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 02:44


Téma: tloušťka čar
Odeslal: orman
Předmět: tloušťka čar
Datum odeslání: 01.zář.2009 v 11:24
potřeboval bych ještě poradit kde mám změnit typ čáry řezo detailu, v hladinách to není a nemůžu to nikde najít. pořád ji mám hrubě 



Odpovědi:
Odeslal: hoboj
Datum odeslání: 02.zář.2009 v 11:21
Dobrý den, pokud myslíte částečný řez, tak tloušťku čáry musíte změnit manuálně a to tak:

- kliknete na tu čáru , kterou chcete změnit pravým tlačítkem myši a potom vyberete z nabídky "Vlastnosti" a tam si nastavíte tloušťku čáry.... Takhle to uděláte u všech ostatních.

Přeji krásný denSmile


-------------
Vojtěch Visingr



Vytisknout stránku | Zavřít okno