Vytisknout stránku | Zavřít okno

Tútání spíkru

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: AutoCAD
Popis fóra: Otázky kolem aplikací AutoCAD a AutoCAD LT, AutoCAD web, prohlížečů, DWG a DXF, Design Review, Navisworks, nadstavby, Drive a cloud Autodesk
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=94
Datum vytištění: 28.čer.2026 v 22:51


Téma: Tútání spíkru
Odeslal: Pepa
Předmět: Tútání spíkru
Datum odeslání: 22.říj.2004 v 09:11

Přeinstalováváme systémy, teď W2000Pro, kolegovi na tom běží LT2004. Při zavírání neuloženého výkresu spolu s dotazem zda uložit si spíkr tútne, ale např ve Wordu vyskočí jen dotaz, tútání žádné, takže podezírám to LT-čko. V možnostech v kartě SYSTÉM políčko ZVUKOVÉ ZNAMENÍ zafajfkované nemá..Tútá to dost nahlas. Samozřejmě ho to dráždí . Nás kolem míň, ale taky.  Při NT 4.0 a LT 2000 se zvuky neozývaly. Tak nevím...Dík za radu.

PS: v případě nouze největší najdu kleště;-)

JK




Odpovědi:
Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 22.říj.2004 v 10:39
Spíš bych hledal v Ovládacích panelech, Zvuky a zvuková znamení, událost Otázka nebo Výstraha.

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Pepa
Datum odeslání: 22.říj.2004 v 10:50
Zvukové schéma je nastaveno na BEZ ZVUKU. Kdyby to dělaly všechny programy, ale je to jen v tom CADu, Word, Excell,..., jsou zticha


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 22.říj.2004 v 10:56
tak ještě možná zkusit nastavit environment proměnnou (ve Windows) AlarmOnError na hodnotu "0"

-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: Pepa
Datum odeslání: 22.říj.2004 v 12:17
ta je schovaná někde v registrech?


Odeslal: Jan ŠKROBÁČEK
Datum odeslání: 22.říj.2004 v 12:22
Měl jsem úplně stejný problém, měnil jsem ovladače uvuku a všechno možné, ale bez úspěchu. Nakonec jsem byl nucen z úplně jiného důvodu přeinstalovat AutoCAD a vše se spravilo. Od té doby se zvuky chovají korektně, ale já dodnes nevím proč.


Odeslal: Vladimír Michl
Datum odeslání: 22.říj.2004 v 13:58

Původně odeslal(a) Pepa Pepa napsal(a):

ta je schovaná někde v registrech?

ne, Tento počítač, Vlastnosti, Upřesnit, Proměnné prostředí



-------------
Vladimír Michl (moderátor)
ARKANCE CZ - https://arkance.world - arkance.world
(podpora viz emea.support.arkance.world)


Odeslal: kinter
Datum odeslání: 29.říj.2004 v 08:35
Nastavení proměnné nic neřeší. Možná to není chyba, ale vlastnost?


Odeslal: Ferdinand
Datum odeslání: 08.pro.2004 v 14:43
Strčte do audiovýstupu konektor (třeba "prodlužovačku pro sluchátka"). Já to mám taky a z PC mi nevyjde ani hláska...

-------------
-FerTh-


Odeslal: Keberdle Václav
Datum odeslání: 08.pro.2004 v 14:48
A co speaker rovnou odpojit od desky .. vedou od nej 2 kabely prestrihnete ten ČERVENÝ !!!



Vytisknout stránku | Zavřít okno