Vytisknout stránku | Zavřít okno

inv2009 nejde spustit na win xp

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Inventor
Popis fóra: Otázky k programům Autodesk Inventor Professional, Product Design & Manufacturing Collection, Factory Design; digitální prototypy
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=9589
Datum vytištění: 27.čer.2026 v 20:21


Téma: inv2009 nejde spustit na win xp
Odeslal: noelgall
Předmět: inv2009 nejde spustit na win xp
Datum odeslání: 04.lis.2009 v 16:12
zdarec. po nainstalovani, resetu a spusteni hodi inventor tuto hlasku. poradi prosim nekdo ? predem diky

správná inicializace aplikace (0xc000001d) se nezdarila. klepnutim na tlacitko ok muzete aplikaci ukoncit.






Odpovědi:
Odeslal: Hrnčíř
Datum odeslání: 05.lis.2009 v 06:34
Podobný problém jsem měl na počítači s procesorem bez instrukční sady SSE2. Inventor 2009 už vyžaduje tuto instrukční sadu.



Vytisknout stránku | Zavřít okno