Vytisknout stránku | Zavřít okno

Šrafy

Vytištěno z: CAD Fórum
Kategorie: Autodesk - stavebnictví, strojírenství, CAD/GIS
Název fóra: Revit, BIM
Popis fóra: Diskuse k AEC CAD/BIM aplikacím Autodesk Revit, Revit LT, AEC Collection, Autodesk Forma, Dynamo, ACC
URL: https://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=9634
Datum vytištění: 24.čer.2026 v 01:05


Téma: Šrafy
Odeslal: bielko
Předmět: Šrafy
Datum odeslání: 10.lis.2009 v 21:41
Príjemný deň prajem.
Je možné v Revite šrafotvať oblasť aj inak ako cez položku "maska"?
ďalej by som rád si spravil obklad v kúpelni podla návrhu
( http://www.autodeskclub.cz/club/Article.aspx?article=c42055e9-72eb-4ef5-9b2e-ecf7bc42bdfa" rel="nofollow - http://www.autodeskclub.cz/club/Article.aspx?article=c42055e9-72eb-4ef5-9b2e-ecf7bc42bdfa )ale ako je po anglicky "Obecný model liniový" lebo ja to tam mám v angličtine a je tam toho dosť.
ďakujem



Odpovědi:
Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 11.lis.2009 v 07:21
Šrafy můžete přeci dělat  Vyplněnou oblastí.
 
Z hlavy Vám přesný anglický název neřeknu, ale zkuste si to přeložit, třeba tam něco podobného bude (Model general ....).
 
PS: Když s Revitem začínáte, tak proč nestáhnete český obsah Revitu ze stránek Autodesku?


-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz


Odeslal: bielko
Datum odeslání: 11.lis.2009 v 07:55
Ďakujem.
Ja mám český autocad, ale vo families su subory anglickeho názvu.
ďakujem


Odeslal: bielko
Datum odeslání: 11.lis.2009 v 07:55
Vlastne Revit


Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 11.lis.2009 v 08:14
České rodiny od Autodesku naleznete http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/item?siteID=123112&id=13456926" rel="nofollow - zde .


-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz


Odeslal: Peter Jirat
Datum odeslání: 11.lis.2009 v 08:39
Původně odeslal(a) PepaR PepaR napsal(a):

Šrafy můžete přeci dělat  Vyplněnou oblastí.
 
 
Drafting > Filled Region
 
 


-------------
PJ

http://www.jirat.cz" rel="nofollow - www.jirat.cz


Odeslal: bielko
Datum odeslání: 11.lis.2009 v 08:59
Už to je OK, vďaka ..... už sa len naučiť časom aj robiť alebo prepábať rodiny, nech si človek všetko prispôsobí podľa projektu ... no trocha dlhšia cesta .... 


Odeslal: PepaR
Datum odeslání: 11.lis.2009 v 09:32
Pravdu máte, dobře vím o čem mluvíte ;)

-------------
PepaR
https://www.jremes.cz" rel="nofollow - jremes.cz | https://www.stavlab.cz" rel="nofollow - stavlab.cz



Vytisknout stránku | Zavřít okno