Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
Česky Slovensky English Deutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 2752 

Vyhraj 3D tiskárnu

Vyhrajte špičkovou 3D tiskárnu Ultimaker 2+

Vyhraj 3D tiskárnu

3D tiskárna Ultimaker 2+ za originální návrh pro každodenní život

Máte dobrý nápad? Zajímá vás osobní 3D tisk? Umíte modelovat ve 3D? Navrhněte inovativní součástku, design výrobku, neotřelý architektonický či stavební prvek, umělecký předmět, naskenujte zajímavé dílo člověka či přírody – vaší představivosti se meze nekladou.

Zúčastněte se otevřené soutěže pro všechny návrháře, konstruktéry, projektanty, architekty, modeláře, tvůrce, inovátory i umělce, kteří v aplikacích pro 3D navrhování od Autodesku navrhnou zajímavý zlepšovák či inovativní 3D model využitelný v každodenním životě a přihlásí se s ním do 7. září 2016 na stránce CADforum.cz/vyhraj3Dtiskarnu.

Tvůrce nejzajímavějšího návrhu bude vyhlášen 21.9.2016 na konferenci CADfórum 2016 v Brně a odnese si výjimečnou stolní 3D tiskárnu Ultimaker 2+, která zazářila i v letošním Souboji 3D tiskáren.


Ultimaker 2+
Ultimaker 2+
Jedna z nejoblíbenějších stolních 3D tiskáren na světě nabízí velmi kvalitní a spolehlivý tisk, snadné ovládání pro začátečníky i pokročilé a velkou volnost (nejen) při volně materiálů. Vylepšená novinka Ultimaker 2+ staví na úzké spolupráci s celosvětovou komunitou uživatelů

Do soutěže se můžete přihlásit nejpozději 7. září 2016 s vlastním návrhem ve formě 3D modelu připraveným v jedné z aplikací Autodesk Fusion 360, Autodesk Inventor, Autodesk Revit, Autodesk ReMake, Autodesk 3ds Max nebo Maya. Odevzdání CAD modelu proběhne prostřednictvím webového formuláře, kam soutěžící přidají odkaz (adresu) na model umístěný v on-line úložišti podle svých preferencí (A360 Drive, Google Disk, Dropbox, OneDrive apod.). Komise složená se zástupců pořadatelů – společností 3Dwiser a CAD Studio – a šéfredaktora 3D-tisk.cz poté ze zaslaných návrhů vybere a zveřejní ten nejzajímavější. Jeho autor získá hlavní cenu – novou 3D tiskárnu Ultimaker 2+.

tip TIP: Aplikace Autodesk Fusion 360 s podporou 3D tisku je pro drobné návrháře, kutily a inovátory dostupná zcela bezplatně, Inventor či Revit si můžete po měsíc bezplatně vyzkoušet (či třeba získat studentskou licenci zdarma).


Partnery soutěže #vyhraj3Dtiskarnu jsou společnosti 3DWiser a CAD Studio, mediálním partnerem Konstruktér a 3D-Tisk:

Partneři
O portálu CADforum.cz:
Mezinárodní CAD portál CADforum.cz je komunitní web služba provozovaná společností CAD Studio, Platimum partnerem Autodesku již od roku 2000. O její popularitě svědčí více než 700.000 registrovaných uživatelů z celého světa. CADforum nabízí diskusní fóra, tisíce tipů a triků k CAD aplikací, nadstavby a další CAD utility, rozsáhlou knihovnu CAD a BIM 2D/3D bloků, videa, slovníky, online testy, online konvertory, burzu práce a další nástroje pro CAD profesionály.
O tiskárně Ultimaker 2+:
3D tiskárna Ultimaker 2+ je perfektně vyvážená 3D tiskárna, produkující výrobky velmi vysoké kvality s možností použití širokého množství materiálů. Nabízí např. tyto výhody:
  • Výměnné trysky: Možnost vyměnit trysku v řádu sekund usnadňuje uživatelům práci s různými materiály a různě velkými modely. Přináší praktickou volbu mezi maximální úrovní detailů a vysokou rychlostí tisku
  • Zlepšená kvalita povrchů: Již tak velmi kvalitní výtisky získají ještě hladší a věrnější povrchy díky vylepšenému chlazení nanášeného roztaveného materiálu
  • Optimalizované výtisky: S výkonnějším podavačem materiálu je tisk z různých materiálů spolehlivější
3D tiskárna má vyhřívanou skleněnou podložku a proto umožňuje tisknout i materiály s vyšším bodem tavení, jako je např. ABS.

 

3D tiskárna Ultimaker 2+ Soutěž "Vyhraj 3D tiskárnu"

Pozn.: Tučně zvýrazněné položky je třeba uvést pro přijetí účasti v soutěži. Akce platí pro ČR a SR. Uzávěrka je 7.9.2016.


(důležitý pro následnou komunikaci)


(URL adresa CAD modelu na web úložišti - A360, DropBox, apod.)

(použitý návrhový produkt Autodesku)


Souhlasím s použitím poskytnutého modelu pro marketingové účely publikování výsledků soutěže, autorské právo účastníka k modelu zůstává nedotčeno.

Soutěž již byla ukončena

 

Staňte se fanouškem CAD Studia na Facebooku:
CAD Studio
Staňte se fanouškem 3Dwiser na Facebooku:
3Dwiser