Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 4540 

CAD tip CAD tip # 11062:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak aktivovat bezplatnou licenci Autodesk Fusion 360 pro kutily a menší firmy?

A - odpověď Populární CAD/CAM/CAE aplikace pro 3D konstruování, Autodesk Fusion 360, je nabízena zdarma nejen pro studenty a školy (jako ostatní software Autodesku), ale i pro kutily a nadšence, a dokonce i pro menší firmy (komerční použití) - podmínky viz Fusion 360.

Pokud vaše firma, nebo kutilské či studentské využití splňuje uvedené podmínky, můžete si stáhnout aktuální trial verzi Fusion 360 (viz www.cadstudio.cz/download pro Windows nebo MacOS, nainstalovat ji a bezplatnou licenci aktivovat kliknutím na čítač zbývajících dnů trial verze v záhlaví aplikace. V dialogu aktivace licence pak zvolte "Student or Educator" pro 3letou licenci nebo "Start-up or Enthusiast" pro 1letou licenci, obě s možností opětného prodloužení.

Pokud již zkušební období vaší trial licence vypršelo, můžete bezplatnou licenci aktivovat z dialogu vypršení licence, pomocí Explore options > Register for free use.

Pokud vaše firma již nesplňuje podmínky (obrat) bezplatné verze, můžete si plnou komerční licenci Fusion 360 zakoupit v Česku a na Slovensku v CAD Shopu - Fusion 360.

Fusion360
100% *  CAD 
24.8.2016    1910×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Fusion360 ·

Zpět   Všechny další tipy

Co znamená v Revitu: Probíhá výpočet položky (proces na pozadí)? « | » V náhledu u Položky se nezobrazuje aktuální model.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist