Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 5649 

CAD tip CAD tip # 9617:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak se zbavit zobrazení "----" v prázdných polích?

A - odpověď Pokud do výkresu umístíte textové pole (field) odkazující na prázdnou hodnotu, například nevyplněné pole vlastností výkresu, zobrazí se jako 4 pomlčky "----".

Toto zobrazení nelze změnit, můžete ale do odkazované vlastnosti předvyplnit namísto prázdné hodnoty "" neviditelný znak, například mezeru nebo, pokud je samotná mezera ignorována, znak "pevná mezera" (definovaný v Unicode jako kód 160). Tento znak zadáte např. pomocí kombinace kláves ALT+0160 (na numerické klávesnici), použitý font musí obsahovat jeho definici (jinak se zobrazí jako "?").

ACADLTADTACADMCivilMapPlant
100% *  CAD 
18.12.2013    1580×  
 

Zpět   Všechny další tipy

Ukotvujete správně první součást v sestavě? « | » Jak rychle přizpůsobit tvar příhradového nosníku po změně sklonu střechy?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist