Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 60 

CAD tip CAD tip # 8784:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jaké je maximální rozlišení videa z Inventoru?

A - odpověď Nejvyšší rozlišení video animací z Autodesk Inventor Studia je 4096 x 4096 pixelů. Jde o omezení renderingu, použitý video kodek může mít případná další omezení. Např. pro přímý render do videosouboru WMV je omezení nastaveno na 1200 x 1024 pixelů.

Pro tvorbu kvalitních, prezentačních hi-res videí doporučujeme volbu tvorby videa po jednotlivých snímcích (sekvence obrázků), případně použití síťového stínování videa v Autodesk 3ds Max, protože zpracování scény v takto vysokých rozlišeních může být velmi náročné na výpočetní čas.

Inventor
100% *  CAD 
28.8.2012    1166×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Inventor ·

Zpět   Všechny další tipy

Chyba 1606 při síťové instalaci prostřednictvím GPO nebo SMS - řešení. « | » Jak zneprůhlednit render objektů s jednostrannou vnitřní průhledností?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist