CAD FÓRUM - TIPY A TRIKY | UTILITY | DISKUZE | BLOKY | PODPORA | POMOC A RADY
Přes 122.000 registrovaných u nás, celkem 1.119.000 registrovaných (CZ+EN).
Tipy pro AutoCAD 2027, pro Inventor 2027 a pro Revit 2027.
Nový Kalkulátor nosníků, Spirograf generátor a Regresní křivky v sekci Převodníky.
Kompletní příkazy a proměnné AutoCADu 2027.
CAD tip # 9744:
Otázka
A
Při ruční i automatické tvorbě výkresových rozvržení (layoutů) v AutoCADu Structural Detailing se v listech layoutů zobrazuje vždy maximálně 5 layoutů (viz obrázky), po vytvoření nového layoutu starší výkres ze záložek „mizí“ (obrázek 2).


Nicméně v "Object Inspectoru" všechny vytvořené výkresové layouty stále jsou a zde mezi nimi můžeme také přepínat. Layouty, které se nezobrazují na záložkách, jsou v Object Inspectoru zobrazeny „černým trojúhelníkem“:

Pro verzi AutoCAD SD 2014 aplikujte ASD 2014 Layouts Hotfix.
![ARKANCE Community - diskuzní fórum, tipy a utility pro AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, Forma a další produkty Autodesk
- od firmy ARKANCE [www.cadforum.cz] ARKANCE Community - diskuzní fórum, tipy a utility pro AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, Forma a další produkty Autodesk
- od firmy ARKANCE [www.cadforum.cz]](../common/arkance_186.png)

Co je komunita ARKANCE?
also in ENGLISH
AutoCAD