Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 6025 

CAD tip CAD tip # 9857:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Kde nastavit vlastní hodnotu sklonu při vytváření systému trubek?

A - odpověď Při vytváření systému trubek volí uživatel hodnotu sklonu z nabídky na kontextové kartě Upravit | Umístit Trubka > Skloněné potrubí > Hodnota sklonu.

Vlastní hodnoty sklonu trubek, např. v případech, kdy se požadovaná hodnota nenachází v nabídce, je potřeba pro daný systém trubek sklon nejdříve nadefinovat.

Klikněte na kartu Mechanické > Trubka, následně zvolte systém trubek, ke kterému sa bude vztahovat nová hodnota sklonu a na panelu Vlastnosti klikněte na Upravit typ. V kategorii Segmenty a Tvarovky v řádku Předvolby trasy klikněte na Upravit. Následně v dialogovém okně Předvolby trasy klikněte na Úseky a velikosti:

V dialogovém okně Mechanická nastavení vyberte v kategorii Nastavení trubky volbu Sklony, kde po kliknutí na funkci Nový sklon zadáte vlastní hodnotu sklonu podle potřeby. Potvrďte OK.

Revit
100% *  CAD 
4.6.2014    951×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Revit ·

Zpět   Všechny další tipy

Zobrazení DWG včetně aktuální GPS polohy na mobilním telefonu nebo tabletu. « | » Jak zjistit aktuální verzi řešiče v Simulation CFD?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist