Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 4467 

CAD tip CAD tip # 10533:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Konverze DWG souboru do DXF zdarma.

A - odpověď Pokud nevlastníte AutoCAD nebo AutoCAD LT, jste při prohlížení nebo konverzi formátu výkresových souborů odkázání obvykle na Autodesk DWG TrueView. Ten však neumožňuje převod DWG do formátu DXF.

Tento problém ale můžete vyřešit zdarma přes online nebo mobilní verzi AutoCADu - AutoCAD 360 na cloud službě www.autocad360.com. Stačí do „online verze AutoCADu“ nahrát požadovaný soubor a ten můžete následně stáhnout mj. i ve ve formátu DXF. Jediným potenciálním omezením může být omezení velikosti souboru ve free verzi AutoCADu 360 na 10 MB. Za nepříliš velký obnos však lze získat také PRO verzi služby, která omezení snižuje na běžně dostatečných 30 MB.

ACAD360DWG
100% *  CAD 
9.10.2015    1468×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: AutoCAD 360 · DWG ·

Zpět   Všechny další tipy

Velikost teplotního roztažení z Nastranu In-CAD je příliš vysoká. « | » Jak zobrazit referenční součást sestavy ve výkresu jako vystínovanou?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist