Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy ARKANCE [www.cadforum.cz] ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Již 10.000+ CAD tipů. Přes 118.000 registrovaných u nás, celkem 1.092.000 registrovaných (CZ+EN), přes 53.000 CAD/BIM bloků. Vyzkoušejte nový přesný Inženýrský kalkulátor. Kompletní příkazy AutoCADu a proměnné AutoCADu 2026.

CAD tip CAD tip # 10189:

Otázka

CAD 
 %  platforma  kategorie 
A
Při pokusu o zobrazení DWG souboru mapy v mobilním prohlížeči GIS serveru Autodesk Infrastructure Map Server 2015 (AIMS2015) se zobrazí chyba:
The page at http://lobalhost says:
Error: Message: syntax error
File: http://localhost/mapserver2015/mobileviewer/lib/mobileviewerSF-compressed.js
Line:1 

Příčinou je použití jiného souřadnicového systému než LL84 (např. S-JTSK) v AI Studiu. Aplikujte "Coordinate System" hotfix pro AIMS2015 - viz Download

MG2015AIMS2015
100% *CAD
2.2.2015 2127×
mapa prohlížeč
 
Související CAD produkty:
platí pro: MG2015 · AIMS2015 ·

Zpět    Všechny další tipy



Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy ARKANCE.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD: 
OS: 
Kateg: 
Text:
 FAQ
  






Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist