Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 4482 

CAD tip CAD tip # 10359:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Možnosti tvorby různých typů střech v Revitu.

A - odpověď Autodesk Revit nabízí tři základní metody tvorby střech - podle půdorysu, pomocí vysunutí, nebo na vybrané ploše.

Těmito metodami můžete vytvářet všechny druhy střech, jako např. pultové, sedlové, valbové, polovalbové, stanové, obloukové, věžové, pilové, mansardové, kombinované členité, ploché střechy, ale třeba i klenby. V přiloženém záznamu webináře CAD Studia věnovaného střechám se naučíte také vytvářet střešní otvory a střešní okna, nastavovat správný sklon, úroveň hřebenu, využívat proměnné tloušťky izolace střechy. Střecha na všechny způsoby:

Revit
100% *  CAD 
15.6.2015    960×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Revit ·

Zpět   Všechny další tipy

Souřadnicový systém se změní při uložení do starší verze. « | » Rozdíl hmotnosti rozvinutého a ohnutého plechového dílu.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist