Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě čte: 4328 

CAD tip CAD tip # 11167:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Problém AutoCADu ve Windows 10 Anniversary Update.

A - odpověď Po instalaci aktualizace Win10 "Anniversary Update" (update 1511) mohou v některých případech nastat problémy v práci AutoCADu 2017 či 2016 - např. nefungují některé funkční klávesy (F8 a další) nebo nastává problém při aktivaci licence AutoCADu 2016 prostřednictvím nové verze web browseru Edge.

V tomto případě (do vyřešení opravy na straně Microsoftu nebo Autodesku) může být vhodné vrátit instalaci Windows do původního stavu, před výroční aktualizací.

Ve Windows menu (Start) klikněte na ikonku ozubeného kola - "Nastavení" (Settings). V panelu "Nastavení Windows" zvolte "Aktualizace a zabezpečení" (Update & security). V levém menu zvolte "Obnovení" (Recovery) a použijte tlačítko v poli "Vrátit zpět předchozí build" (Go back) - pokud je k dispozici. Vrácení totiž můžete provést nejvýše 10 dnů po instalaci aktualizace.

Pokud potřebujete výroční aktualizaci zachovat nebo pokud už ji nelze vrátit zpět (>10 dnů), můžete funkční klávesy zprovoznit nastavením proměnné TEMPOVERRIDES na 0.

ACADLT
100% Win10  CAD 
12.11.2016    755×  
 
Související CAD produkty:
platí pro: AutoCAD · AutoCAD LT ·

Zpět   Všechny další tipy

Zpomalení práce v AutoCADu Civil 3D - otevři, ulož, plot, čisti « | » Nesprávná instalace Language Pack v PrDS - problém v instalaci Inventoru 2017 R2, R3

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist