Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 5406 

CAD tip CAD tip # 1106:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak vytvářet 360-stupňové panoramatické animace?

A - odpověď Můžete využít výstupu z 3D Studia do formátu SmoothMove (iMove) nebo QuickTime umožňujícího prohlížet interaktivní panoramatické snímky. Snímky lze též zahrnout do Web stránek.

V Autodesk VIZu použijte v panelu Utilities funkci Panorama exporter. Ta vyrendruje 6 základních pohledů kolem kamery a spojí je do panoramatického snímku, ve kterém se lze pohybovat (otáčet 'hlavou') ve všech směrech. Výsledné panorama lze též exportovat do formátu .MOV (QuickTime) a následně interaktivně prohlížet v aktuální verzi Apple QuickTime Playeru.

VIZVIZ2005
100% *  CAD 
10.3.2001    2777×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: VIZ · VIZ2005 ·

Zpět   Všechny další tipy

Problémy se zoomováním pomocí kolečka na optické myši Intellimouse. « | » Chyba "File not found" při otevírání výkresu (DWF, DWG, DXF) z FTP serveru.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist