ARKANCE Community - diskuzní fórum, tipy a utility pro AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion, Forma a další produkty Autodesk
 - od firmy ARKANCE [www.cadforum.cz] ARKANCE | KONTAKT - CZ | SK | EN | DE
Přes 122.000 registrovaných u nás, celkem 1.120.000 registrovaných (CZ+EN). Tipy pro AutoCAD 2027, pro Inventor 2027 a pro Revit 2027. Nový Kalkulátor nosníků, Spirograf generátor a Regresní křivky v sekci Převodníky. Kompletní příkazy a proměnné AutoCADu 2027.

CAD tip CAD tip # 1347:

Otázka

CAD 
 %  platforma  kategorie 
A
Při spuštění AutoCADu můžete definovat vlastní šablonu.

Vytvořte si na ploše kopii ikonky AutoCADu a v jejích vlastnostech (Alt-Enter) doplňte do řádku Cíl (Target) parametr "/t" - např.:

"C:\Program Files\AutoCAD 2000\acad.exe" /t "MojeŠablona.dwt"
AutoCAD spuštěný přes tuto ikonu bude mít předdefinovanou vámi zadanou šablonu.
ACADACLT
100% *CAD
24.5.2001 4193×
autocad šablona vlastnosti
 
Související CAD produkty:
   
tento tip od ARKANCE platí pro: AutoCAD · AutoCAD LT ·

Zpět    Všechny další tipy



Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy ARKANCE.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD: 
OS: 
Kateg: 
Text:
 FAQ
  






Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (Arkance Systems CZ s.r.o.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist