Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 4622 

CAD tip CAD tip # 1467:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak si lze prohlédnout PLT soubor na obrazovce?

A - odpověď PLT soubor obsahuje instrukce pro plotr/tiskárnu, takže možnosti jeho prohlížení jsou závislé na konkrétním typu plotru, pro který byl určen.

Pokud vezmeme nejčastější případ, .PLT soubor pro nejrozšířenější plotry - HP DesignJet (tedy instrukční jazyk HPGL2/HPRTL), lze pro jeho prohlížení použít například AutoManager View, nebo sharewarové aplikace S-PLOT či Plot File Manager, dostupné mj. na CAD Studio BBS a VIP serveru. Další nástroje pro prohlížení souborů HPRTL a HP-PCL najdete na VIP Helpdesk serveru firmy CAD Studio.

*
100% *  CAD,PLT 
11.7.2001    11312×   FAQ  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: * ·

Zpět   Všechny další tipy

Jak převést parcelní topologické informace s databázemi z Mapu do ArcView? « | » Jak provozovat AdLM (síťový správce licencí) na obyčejné stanici?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist