Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 4946 

CAD tip CAD tip # 1996:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Tiskárna HP DesignJet 500 je výrazně levnější než HP DesignJet 800. Jaké jsou přesně rozdíly mezi těmito dvěma tiskárnami?

A - odpověď Tiskárna HP DesignJet 500 je model určený pro jednotlivce a menší skupiny. Nemá funkci queuing/nesting (frontu, řazení), proto je vybaven menší pamětí RAM (16MB). Je určen pro tisk pouze z prostředí Windows - neumí HP-GL2 ani HP-RTL (pouze po doplnění HPGL2 card), neobsahuje tiskový server JetDirect EIO 10/100Tx, u modelu A1 (24") není standardně podlahový stojan.

Model HP DesignJet 800 má zabudovaný "virtuální počítač" okamžitě uvolňuje hostitelský počítač pro další práci. Obsahuje 6 GB pevný disk a 96MB nebo 160MB RAM. Navíc podporuje jazyk CALS. Umí již zmíněný queuing/nesting (šetří médium při tisku menších formátů), má LAN připojení 10/100Tx.
*
100% *  PLT 
26.2.2002    2836×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: * ·

Zpět   Všechny další tipy

Co je to nesting a jaké plotry jej podporují? « | » V naší firmě bychom chtěli rozpočítávat náklady na CAD tisky na jednotlivá střediska. Lze to nějakým způsobem provádět?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist