Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě čte: 7230 

CAD tip CAD tip # 2029:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak do Inventoru přidat nové rozměry závitů?

A - odpověď V Excelu otevřete soubor závit.xls resp. thread.xls (ze složky Design Data instalace Inventoru - např.: C:\Program Files\Autodesk\Inventor 10\Design Data\Závit.xls) a zobrazte záložku patřičné normy - ČSN, ISO, DIN (ve verzi 5: "ANSI M metrický profil").

Ve vyšších verzích Inventoru najdete soubor s definicemi závitů ve složce (např.): C:\Users\Public\Documents\Autodesk\Inventor 2019\Design Data\XLS\cs-CZ\thread.xls

Přidejte řádky s požadovanými rozměry závitů (např. pro šrouby M19), průměrů, délky, stoupání závitu. Ty budou nabízeny při novém spuštění Inventoru.

Inventor5Inventor10Inventor2019
100% *  CAD 
12.3.2002    5231×   FAQ  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Inventor 5 · Inventor 10 · Inventor 2019 ·

Zpět   Všechny další tipy

Proč se v Mapu nebo Mechanical Desktopu nezobrazí okno Assist? « | » Jaké jsou výhody a nevýhody e-Plot formátu DWF oproti PDF?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist