Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 5059 

CAD tip CAD tip # 2842:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Nevíte-li jak dál, klepněte pravým tlačítkem.

A - odpověď Většinu nejdůležitějších funkcí relevantních v kontextu probíhající operace máte v AutoCADu, Desktopu nebo Inventoru dostupných v tzv. místní nabídce. Klepněte pravým tlačítkem myši a z nabídky zvolte požadovanou funkci.
Můžete klepnout uprostřed obrazovky pro kreslicí a editační funkce, na rozvržení pro jejich nastavení, na objekt výkresu pro jeho úpravu, v editoru MTextu pro úpravy textu, v panelu nástrojů pro jeho úpravu, na příkazovém řádku pro přístup k historii a kopírování, v dialogu hladin pro filtrační funkce.
ACADADTLTMDTMapInventor
100% *  CAD 
15.2.2003    2695×  
 

Zpět   Všechny další tipy

Jak exportovat 3D model do formátu DirectX (.X)? « | » Kde sehnat starší plotr HP? Jak nabídnout svůj starší plotr k odprodeji?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist