Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 5477 

CAD tip CAD tip # 3170:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak doplnit jiný časový zdroj pro digitální ID (podpis)?

A - odpověď Důležitou součástí elektronického podpisu je informace o času podpisu. AutoCAD umožňuje (na rozdíl od jiných aplikací) získat časovou informaci nejen z vlastního PC, ale i z některého časových serverů na internetu (NIST, námořní observatoř, Caltech univerzita). Pokud chcete přidat do tohoto seznamu vlastní časový server, upravte soubor TIMESRVR.TXT v adresáři AutoCADu.
Funkce digitálního podpisu v AutoCADu i externí nástroj Připojit digitální podpisy (AcSignApply.exe) pak bude nabízet i další časové zdroje.
ACAD2004LT2004ADT2004Map2004
100% *  CAD 
14.7.2003    2641×  
 

Zpět   Všechny další tipy

Přidání vlastních znaků do TrueType písem. « | » Jak získat osobní certifikát potřebný pro funkci AutoCADu Digitální podpis?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist