Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 5050 

CAD tip CAD tip # 3721:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Automatické Čisti na vnořené bloky či jiné symboly.

A - odpověď Pokud máte ve výkresu vnořené bloky či jiné symboly závislé na dalších symbolech, můžete jejich nepoužívané verze vyčistit jediným příkazem Čisti.

V dialogové verzi příkazu ČISTI (_PURGE) zaškrtněte volbu Čistit vnořené položky. Ve verzi příkazového řádku (-ČISTI) je čištění vnořených položek závislé na nastavení hodnoty 'Nested' v Registry (klíč HKEY_CURRENT_USER\Software\Autodesk\AutoCAD\R16.1\ACAD-301:405\Profiles\<< Nepojmenovaný profil>>\Dialogs\PurgeDialog - produktové kódy se mohou lišit). Tuto hodnotu ale můžete nastavit (nastálo) i jednodušeji pomocí výše uvedeného dialogu Čisti - zvolte zaškrtnutí a dialog ukončete tlačítkem Zavřít.

ACAD2002ACAD2004ACAD2005ACAD2006ADTMapMDT
100% *  CAD 
9.4.2004    5223×  
 
Související CAD produkty:

Zpět   Všechny další tipy

Nesprávně zobrazená maska pozadí textů v AutoCADu 2004 u výkresů z AutoCADu 2005. « | » Další možnosti zmenšení velikosti výkresů Architectural Desktopu.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist