Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 5364 

CAD tip CAD tip # 3993:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Vytvoření a import/export nového materiálu v Inventoru.

A - odpověď Pokud chcete v Inventoru vytvořit nový typ materiálu se zadanými fyzikálními vlastnostmi, použijte Editor stylů.

Zvolte Formát > Editor stylů, rozbalte podstrom Materiály, klepněte na materiál s nejbližšími vlastnostmi jako nově vytvářený materiál a stiskněte tlačítko Nový.... Nový materiál (kopii) pojmenujte a zadejte jeho vlastnosti. Úpravy ukončete tlačítkem Uložit.

Pokud chcete nový (nebo jiný) materiál přenést na jiný počítač nebo na jiné soubory, můžete jej vyexportovat. Klepněte na materiál pravým tlačítkem a z místní nabídky zvolte Export... - jeho definice bude uložena do souboru .styxml. Tento soubor lze následně načíst tlačítkem Import v dolní části Editoru stylů a norem.

Editor stylů - import STYXML

Inventor2009Inventor9InventorPro9
100% *  CAD 
30.8.2004    4300×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:

Zpět   Všechny další tipy

Snadné vypnutí pracovních bodů v kabelovém svazku. « | » Vypnutí zobrazení os normalizovaných součástí v AutoCADu Mechanical.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist