Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 5521 

CAD tip CAD tip # 4549:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Nespolehlivé PC může silně zpomalit start AutoCADu.

A - odpověď Počítač, na kterém dochází k častým pádům aplikace, může po čase velmi zpomalit spouštení (nabíhání) AutoCADu.

Při každém pádu z rozpracovaného výkresu si AutoCAD ukládá (v závislosti na hodnotě proměnné RECOVERYMODE) informaci o havarovaném výkresu do Registry, takže po čase se mohou v Registry objevit stovky záznamů havárií.

Při spuštění pak AutoCAD prochází všechy tyto záznamy, aby naplnil informace pro Správce restaurování výkresů - to může trvat velmi dlouho.

Tato situace typicky nastane, je-li hodnota RECOVERYMODE nastavena na 1 (informace ukládat, nespouštět Správce restaurování při spuštění). V případě potíží nastavte tuto proměnnou na 0 (havárie nezaznamenávat).

ACAD2006
100% *  CAD 
25.7.2005    2773×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: AutoCAD 2006 ·

Zpět   Všechny další tipy

Vypnutí automatického slučování součástí se stejným číslem v kusovníku Inventoru 10. « | » Jak změnit velikost okrajů buněk v tabulkách AutoCADu?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist