Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 4839 

CAD tip CAD tip # 5684:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Zmenšení objemu DWF souborů s rastry.

A - odpověď Pokud publikujete do formátu DWF výkres obsahující rastrové obrázky, může být objem výsledného DWF souboru příliš velký. Příčinou je nastavená přesnost (jemnost) publikování rastrových dat. Snížení rozlišení (dpi) rastrů v DWF souboru výrazně zmenší jeho objem.

Pro publikování DWF používá AutoCAD PC3 soubor "DWF6 ePlot". V jeho Vlastnostech zvolte Uživatelské vlastnosti a poli "Rozlišení rastrových obrázků" nastavte nižší hodnoty než implicitních 200/400dpi (barva/čb).

Parametry DWF

ACADLTADTMapCivil
100% *  CAD 
2.8.2007    3095×  
 

Zpět   Všechny další tipy

Jak automaticky vytvořit body v průsečících čar výkresu? « | » Jak v Mapu převést objektová data entit do externí databáze?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist