Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 4446 

CAD tip CAD tip # 5708:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Nová 3D grafická karta mi neurychlila AutoCAD.

A - odpověď Pokud se po povýšení grafické karty (3D akcelerátoru) nezrychlily 3D operace AutoCADu, ujistěte se, že je karta správně nakonfigurována.

Na počítačích HP můžete použít nástroj Performance Tuning Framework. 3D kartu správně nainstalujte do Windows (nejlépe s aktuální verzí Windows ovladače - driveru). V AutoCADu pak použijte příkaz 3DKONFIG (_3DCONFIG) pro nastavení 3D akcelerace. Zkontrolujte dostupnost aktualizací hardwarové knihovny AutoCADu. Pomocí tlačítka "Manuální ladění" můžete nastavit úroveň hardwarové akcelerace používané AutoCADem na vaší grafické kartě. Můžete rovněž volit mezi režimy Direct3D ("Přímé 3D") a OpenGL.

Doporučujeme využívat certifikované profesionální grafické karty, nikoliv karty herní.

ACAD2008ACAD2007ADTCivil
100% *  CAD 
14.8.2007    8330×  
 

Zpět   Všechny další tipy

Automatické zobrazení hmotnosti sestavy v rohovém razítku Inventoru. « | » Víceznakové příkazové zkratky (aliasy) - příkazový řádek v Inventoru.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist