Přes 121.000 registrovaných u nás, celkem 1.112.000 registrovaných (CZ+EN).
Nový Kalkulátor nosníků, Spirograf generátor a Regresní křivky v sekci Převodníky.
CAD tip # 5710:
Otázka
A
Délka oblouku lze kótovat buď pomocí vypočteného parametru (viz tip 4568) nebo nově od Inventoru 2008 přímo pomocí nastavení aplikace.
V možnostech aplikace, na kartě Výkres, v poli "Možnosti typů rozměrů" přepněte typ kótování oblouků na "Délka oblouku". Poté standardně okótujte oblouk - zobrazí se jeho délka.

Ve vyšších verzích Inventoru můžete rovněž zvolit typ kóty (včetně délky oblouku nebo délky tětivy) během kótování, stiskem pravého tlačítka myši:

tento tip od ARKANCE platí pro: Inventor 2016 · Inventor 2008 ·
![Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion a další produkty Autodesk
- od firmy ARKANCE [www.cadforum.cz] Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion a další produkty Autodesk
- od firmy ARKANCE [www.cadforum.cz]](../common/arkance_186.png)

also in ENGLISH
Inventor