Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 4505 

CAD tip CAD tip # 6003:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Zešikmený obvodový plášť v Revitu.

A - odpověď Funkce obvodového pláště v Revitu umožňují vedle standardních plášťů pracovat i s šikmými osnovami (dělením) obvodového pláště.

Vytvořte standardní obvodový plášť (curtain wall) s osnovou dělení (grid). Vyberte obvodový plášť ukázáním myší a klepněte na ikonku (symbol) "Konfigurovat rozvržení osnovy", která se objeví uprostřed plochy pláště:

Šikmý obvodový plášť

Nyní můžete nastavovat úhly a odsazení (počátek) horizontální a vertikální osnovy dělicích linií. Tyto parametry lze rovněž nastavit ve standardním okně Vlastnosti prvku (Úhel, Odsazení).
Revit2009Revit2008
100% *  CAD 
25.2.2008    3021×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Revit 2009 · Revit 2008 ·

Zpět   Všechny další tipy

Zabezpečení přístupu k dokumentům ve Vaultu. « | » Jak nastavit spouštění různých verzí CAD aplikací podle obsahu DWG souboru?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist