Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
 právě čte: 1581 
Posuňte se o úroveň výše - sleva 20%

CAD tip CAD tip # 6039:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Mohu přistupovat k ADMS 2009 i ze starších verzí Inventoru?

A - odpověď Ano, k serveru ADMS verze 2009 (tedy Vault 2009 nebo Productstream 2009 serveru) můžete přistupovat z klientských stanic používajících nejen Inventor 2009, ale i ze starších verzí Inventor 2008 sp2 a Inventor 11 sp3.

Pro starší verze Inventoru je však třeba nainstalovat aktualizaci ADMS klienta (ADMS client upgrade). Tuto aktualizaci najdete ke stažení např. na www.cadstudio.cz/download

Vault2009PStream2009Inventor2008Inventor11
100% *  CAD 
25.3.2008    1862x  
Připomínky    Přeposlat
Zaslat obchodní dotaz
 
Související CAD produkty:
Přihlaste se - registrací získáte přístup k dalším funkcím webu CADforum.cz

Viz též:
Tip 9218:Jazykové aspekty pro instalaci klienta Vault.
Tip 8780:Problém čištění historie verzí souborů ve Vaultu.
Tip 8609:Kompatibilita Vault 2013 server se staršími klienty.
Tip 7772:Zpomalení Vaultu po instalaci SP4 pro SQL Server 2005.
Tip 7762:Vault 2011 a SQL Server 2008 SP2 a R2.

Zpět   Všechny další tipy

Po načtení aplikace přestane fungovat příkaz ZAVŘI. « | » Nefunguje mi export rozpisky - tlačítko je šedivé.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   






Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist