Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 4627 

CAD tip CAD tip # 6272:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Navisworks mi nezobrazuje některé objekty.

A - odpověď Pokud vám ve scéně chybí některé CAD objekty, je příčina pravděpodobně v chybějícím Object Enableru pro danou profesní aplikaci či nadstavbu.

Pomocí příkazu View > Scene Statistics si zobrazte přehled chybějících Object Enablerů (OE) a počet nevyrendrovaných objektů.

Doinstalujte chybějící OE a restartujte NavisWorks. U některých OE záleží na pořadí instalace - instalujte vždy nejprve obecnější OE, pak speciálnější OE. Např. pro AutoCAD MEP je potřeba nejprve OE pro AutoCAD Architecture, pak OE pro AutoCAD MEP.

Nastavte požadovanou verzi DWG loaderu - Tools > Global Options > File Readers > DWG/DXF/SAT > DWG Loader (např. 2008). Ukončete NavisWorks a vymažte cache soubory s příponou .nwc. Po novém spuštění NavisWorks by už měly bát znázorněny všechny objekty.

NavisworksACADABSADTCivil
100% *  CAD 
20.8.2008    1965×  
 

Zpět   Všechny další tipy

Export rozpisky Inventoru do textového souboru. « | » AutoCAD hlásí MEASUREGEOM jako neznámý příkaz.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist