Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 5731 

CAD tip CAD tip # 6359:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Tučný text v MTextu se mění na kurzívu.

A - odpověď Pokud máte v MText entitách (odstavcový text) použit text psaný písmem Arial Black, může se po instalaci Service Packu 3 pro Windows XP tento text změnit na kurzívu (italic).

Příčinou je instalace dodatečného TrueType fontu "Arial Black Italic" do Windows. Tento font může bý vnesen i instalací aplikace Microsoft Office.

Nejsnazším řešením je vymazat tento font ze systému. V adresáři C:\Windows\Fonts vymažte nebo přejmenujte (na jinou příponu) soubor ARBLI___.TTF.

ACADLT
100% *  CAD 
21.10.2008    2196×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: AutoCAD · AutoCAD LT ·

Zpět   Všechny další tipy

Urychlení práce MapGuide 2009 s rozsáhlými TIFF katalogy. « | » Chyba AutoCADu: The application has failed to start because its side-by-side configuration is incorrect. (souběžná konfigurace není správná)

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist