Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě nás čte: 4508 

CAD tip CAD tip # 6528:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Důležité upozornění k instalaci CAD (a nejen CAD) aplikací.

A - odpověď Řada doplňků operačního systému a i samotné automatické aktualizace Windows (Windows Update, Microsoft Update) vyžadují po instalaci provedení restartu operačního systému, aby se změněné soubory (většinou DLL knihovny) mohly nahrát a spustit, zaintegrovat do systému.

Tento nutný restart lze odložit a většinou nastane přirozeně po každodenním vypnutí a novém spuštění počítače. Řada uživatelů však své počítače nevypíná, pouze uspává a restart po aktualizaci tak může být odkládán i několik dní.

Vedle odkládání někdy urgentních bezpečnostních aktualizací tím ale hrozí i další riziko. Pokud na takto "odloženě aktualizovaný" systém nainstalujete další aplikace - např. CAD - nemusí být po následném restartu zajištěna konzistence verzí systémových knihoven a aplikace se pak může chovat nestandardně.

Proto se před instalací software vždy přesvědčte, zda nemáte odložený restart. Po výzvě k restartování OS proveďte tento restart co nejdříve.

ACAD
100% Win  CAD,HP 
4.2.2009    2526×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: AutoCAD ·

Zpět   Všechny další tipy

Načítání mapy z Google Earth se zasekne na cca 50%. « | » Import SHP souborů, stylizace zobrazení a topologická analýza v AutoCADu Map.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist