Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě čte: 6757 

CAD tip CAD tip # 924:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Jak získat hezký obrázek sestavy z Inventoru (ve vyšším rozlišení)?

A - odpověď Pokud chcete uložit obrázek modelu součásti nebo sestavy pro další zpracování (např. v dokumentaci, reklamě), můžete využít uložení do rastrového souboru obrázku - do BMP, od verze 11 pak i do formátu GIF, JPG, PNG nebo TIFF souboru.

Zvolte Ulož jako > Ulož kopii jako > BMP (Save as BMP), klepněte na Možnosti (Options) a zadejte rozlišení alespoň 2000 bodů v obou směrech (maximum je 10000 pixelů pro oba směry, tedy 100 MPx). Výsledný rastrový soubor obrázku ve vysokém rozlišení bude mít několik megabytů, ale lze jej dobře zkomprimovat nebo převést na další rastrové formáty.

Soubor obrázku bude uložen v aktuálním vizuálním stylu Inventoru.

Inventor
100% *  CAD 
18.1.2001    2763×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Inventor ·

Zpět   Všechny další tipy

Přehled nastavení 3D grafických karet, driverů a srovnání výkonu pro Inventor R3 a R4. « | » Kde a jak lze získat zkušební (trial) verzi AutoCADu nebo jiného produktu Autodesk?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist