Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě čte: 4421 

CAD tip CAD tip # 9388:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Tisk všech listů výkresu Inventoru najednou, skládání formátů.

A - odpověď Pokud potřebujete na tiskárnu nebo plotr vytisknout najednou více výkresových listů (nebo všechny listy), použijte volbu "Rozsah tisku" v dialogu "Tisk výkresu" (Ctrl+P).Pokud potřebujete ve zvoleném měřítku tisknout větší formát než je největší fyzický formát dané tiskárny (např. A0 na formáty A4), můžete zapnout automatické skládání (tiling) na menší formáty (dlaždice). Zapněte volbu "Skládání povoleno" a Inventor rozdělí výkres (např. A1) na několik výstupních listů papíru (např. A3). Na každý list umístí do rohů pasovací křížky (registrační značky, terčíky) a listy popíše (očísluje) pro snazší poslepování:

Pro dlaždicový tisk z jiných CAD aplikací použijte tip 2783.
Inv2015Inv2014Inv2013
100% *  CAD 
14.8.2013    1796×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:

Zpět   Všechny další tipy

Instalace starších driverů (např. z Win7) do Win8-64. « | » Jak změnit barvu kurzoru v textovém editačním okně Inventoru?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist