Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě čte: 3885 

CAD tip CAD tip # 8681:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

V Revitu mi chybí pás karet s funkcemi pro Navisworks.

A - odpověď V Revitu se nezobrazuje pás karet Add-Ins s panelem External Tools. Nejsou tedy dostupné příkazy pro export do souboru NWC a Navisworks SwitchBack.

Proveďte reinstalaci modulů Autodesk Navisworks Exporter Plug-ins pomocí Windows > Ovládací panely > Programy a funkce. Vyhledejte položku této instalace a zvolte „Odinstalovat nebo změnit“. V instalačním dialogu zvolte položku "Přidání nebo odebrání funkcí (Add or Remove Features)". V seznamu zkontrolujte zaškrtnuté položky podle verze nainstalovaného Revitu a klikněte „Update“:

Revit2013NW2013
100% *  CAD 
11.6.2012    1282×  
 
Související CAD produkty:
Ceny - CAD eShop:
platí pro: Revit 2013 · Navisworks 2013 ·

Zpět   Všechny další tipy

Jak ve Vaultu vytvořit prázdnou strukturu adresářů? « | » Nesprávná pozice dílů sestavy z Inventoru 2013 v 3ds Max 2013.

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist