Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy CAD Studio [www.cadforum.cz]
ČeskySlovenskyEnglishDeutsch
Přihlášení:
▶ Registrace

 právě čte: 4715 

CAD tip CAD tip # 10362:

Otázka CAD 
 %  platforma  kategorie 
Q - otázka

Výchozí nastavení CAD aplikace - reset uživatelského prostředí.

A - odpověď Pro nastavení vašeho uživatelského nastavení AutoCADu (Mapu, Civilu...) do výchozích hodnot, včetně resetování polohy dialogů, které se octly mimo obrazovku, můžete použít nástroj AdMigrator.

Ten najdete v nabídce Start (pod odpovídající položkou AutoCADu) jako funkci "Obnovit výchozí nastavení" (Reset Settings to Default). Aplikaci AdMigrator můžete spustit i ručně ze složky AutoCADu - např.:

"C:\Program Files\Autodesk\AutoCAD 2016\AdMigrator.exe" /reset /product ACAD /language "cs-CZ"

Pro kombinované produkty (např. Map+AutoCAD) se parametrem product určí resetovaná aplikace - např. pro Map3D použijete "MAP".

Před provedením resetu vám AdMigrator nabídne uložení záložního .ZIP souboru s nastaveními. Ten můžete případně obnovit pomocí postupu v příbuzném tipu 6939.

Pokud "honíte" jeden konkrétní dialog, který je mimo obrazovku, můžete jeho polohu zresetovat individuálně přímo v Registry. Viz např. větev:

HKCU\Software\Autodesk\AutoCAD\R20.1\ACAD-F001:409\Profiles\<< Unnamed Profile>>\Dialogs

ACADMapCivilADTACADMPlant
100% *  CAD 
19.6.2015    1189×   FAQ  
 

Zpět   Všechny další tipy

Snímač souřadnic vs. Sledování souřadnic - čím sledovat XYZ v Civilu? « | » Jak pomocí Lispu rozšířit prohledávací cesty AutoCADu?

Pomohl vám tento tip? Provoz služby CADForum.cz podpoříte i nákupem produktů Autodesk u provozovatele tohoto serveru a Platinum partnera Autodesku, firmy CAD Studio.
Můžete si také přidat odkaz na vaše stránky: CAD Fórum - diskuze, tipy, bloky a utility
CAD:    OS:    Kateg: 
Text:  FAQ   


Tipy a triky prosím využívejte na vlastní zodpovědnost.
Provozovatel (CAD Studio a.s.) nenese odpovědnost za případné potíže vzniklé v souvislosti s použitím kteréhokoliv z uvedených tipů.
Pro plné zvládnutí dané aplikace doporučujeme absolvování některého z nabízených CAD školení.
Další publikování obsahu je dovoleno jen se souhlasem autora.
TOPlist