Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 6515 
Autodesk Product Design & Manufacturing Collecion - nástroje pro vývoj a výrobu
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenopodélný řez v rozvržení

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
martinfolber Zobrazit panel
Arkance Systems support
Arkance Systems support

Přihlášen: 26.dub.2007
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD Civil 3D
Stav: Offline
Bodů: 1642
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: podélný řez v rozvržení
    Zasláno: 28.říj.2013 v 16:28
Dobrý den,
musí se s tím někdy trochu laborovat. Ten několikanásobný REGEN by měl pomoci. Nezapomeňte si ten výřez pro PP po usazení zamknout. Víc Vám bohužel neporadím...
Martin Folber
Zpět nahoru
lucka025 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 16.úno.2007
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
AutoCAD2007 lt
Stav: Offline
Bodů: 81
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 25.říj.2013 v 10:13
Dobrý den,
v podélném řezu kreslím v modelu 1:500,  rozvržení si dám nastavení stránky 1:1000 a nastavím si výřez na 1:1000. Takto mi to vychází nejlépe, ale zdá se mi, že to pořád není to ořechové.
Navíc je mi záhadou, že když dávám za sebou regen, tak se mi model ve výřezu pokaždé vykreslí jinak. Tedy někdy se některé části nevykreslí vubec nebo naopak tak jak chci, ale když se přepnu do jiného rozvržení a vrátím se, tak je to zase jinak.
Příčné řezy mi jdou krásně a situace taky.
Zpět nahoru
martinfolber Zobrazit panel
Arkance Systems support
Arkance Systems support

Přihlášen: 26.dub.2007
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD Civil 3D
Stav: Offline
Bodů: 1642
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.říj.2013 v 14:52
Dobrý den,
je třeba mít výkres založený na správné šabloně. Nadále správně používat měřítka výřezu a měřítka poznámek. Věskeré popisy na podélných profilech se výškově samy aktualizují.
Martin Folber
Zpět nahoru
lucka025 Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 16.úno.2007
Lokalita: ČR (ÚL)
Používám:
AutoCAD2007 lt
Stav: Offline
Bodů: 81
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 22.říj.2013 v 14:14
Dobrý den,
nedá se nic dělat, asi si bez vašich rad sama neporadím a na netu jsem taky nic nenašla. Chtěla jsem se zeptat jak se má správně udělat podélný řez v rozvržení? Zkoušela jsem to všelijak, ale pořád to nebylo ono, tak jsem se chtěla zeptat, zda na to nejsou nějaké speciální šablony. Pořád tam mám problémy s popiskama. Zkousela jsem to i přes vlastnosti, ale taky nic.
Velice děkuji a omlouvám se, že otravuji, ale rozhodla jsem se všechno ted dělat přes rozvržení i když to umím udělat v modelu, ale prý to není profesionální.
Velice děkuji
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 10959:Jak v AutoCAD Civil 3D navrhnout jednotlivé příčné profily pro zemní úpravy?
Tip 11007:Manuální regenerace podélného profilu.
Tip 7851:VIPJak promítnout a popsat hranu z koridoru do podélného profilu?
Tip 5300:VIPJak nastavit nestandardní měřítko zobrazení podélného profilu v Civil3D?
Tip 6993:Projektování hydrotechnických staveb dle ČSN 01 3469.
Tip 11329:Jak navrhnout zhlaví s výhybkami?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,496 sekund.