Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 8501 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoNástroj ViewCube

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Vladimír Michl Zobrazit panel
Moderátor
Moderátor
Avatar
Arkance Systems

Přihlášen: 09.zář.2004
Lokalita: ČR (JČ)
Používám:
Dodáváme produkty Autodesk
Stav: Offline
Bodů: 21489
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Nástroj ViewCube
    Zasláno: 28.lis.2015 v 18:43
Pokud máte tento prvek zapnut - viz NAVVCUBE>Nastavení a MOŽNOSTI>3D Modelování>Zobrazit nástroje ve výřezu - může být problém v grafické kartě. Na nepodporované grafice se nemusí ViewCube zobrazit nebo se zobrazí ale nefunguje. Zkuste vypnout HW akceleraci.
Vladimír Michl (moderátor)
Arkance Systems s.r.o. - www.arkance-systems.cz
(podpora viz hd.cads.cz)
Zpět nahoru
MateSl Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 27.říj.2011
Lokalita: ČR (Pha)
Používám:
AutoCAD2016, Civil3D2016
Stav: Offline
Bodů: 29
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 28.lis.2015 v 18:32
Dobrý večer, 

při vytváření výřezů v rozvržení jsem teď přišel na problém, kdy se mi nezobrazuje nástroj ViewCube (ani v modelu). Nutno podotknout, že mám novou instalaci AutoCADu 2016. Po jeho vyvolání (ať už klikem na navigačním panelu nebo příkazem NAVVCUBE) se stejně nezobrazuje. Všechny ostatní systémové proměnné spojené s tímto nástrojem mám nastavené správně (průhlednost, velikost, zobrazování ve 2D i 3D /NAVVCUBEDISPLAY - 3/).

Nevíte někdo, kde je problém?

Díky za odpověď.

Martin
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 13389:26 orientací nástroje ViewCube.
Tip 7871:Přenastavení výchozího pohledu krychle ViewCube.
Tip 10235:Příjemnější ovládání pohledu Inventoru pomocí ViewCube.
Tip 7622:Talířové otáčení 3D modelu Inventoru.
Tip 8149:Nastavení perspektivního zobrazení pomocí ViewCube.
Tip 11670:Jak skrýt nebo zobrazit kostku ViewCube ve Fusion 360?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,520 sekund.