Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 3831 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoWord konfiguruje AutoCAD 2007

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
admxx Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 15.dub.2007
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
AutoCad
Stav: Offline
Bodů: 12
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Word konfiguruje AutoCAD 2007
    Zasláno: 15.dub.2007 v 17:09
Dobrý den.
Mám problém po instalaci AutoCAD 2007. Při každém spuštění Microsoft Word 2003 se zobrazí okno, kde se píše, že se konfiguruje AutoCAD 2007 a je požadováno CD1. Po vložení CD několikrát problikne proužek a Word se spustí. Zvláštní (a právě problematické) je to, že se to děje při každém spuštění Wordu.
Setkal se s tím někdo? Jde to nějak vypnout?
Děkuji za radu.
Zpět nahoru
vbehun Zobrazit panel
TOP uživatel
TOP uživatel
Avatar

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: ČR (ZL)
Používám:
Autocad R10 >> Autocad 2022 / altern. QCad Prof.
Stav: Offline
Bodů: 1221
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 16.dub.2007 v 11:40
DD,
to je zajímavá věc ... Ale u Microsoftu není nic nemožného.
Nezměnil jste si nějak asociace souborů (DOC<>DWG) ?
Nepomůže Word odinstalovat a znovu nainstalovat ?

Zpět nahoru
admxx Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 15.dub.2007
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
AutoCad
Stav: Offline
Bodů: 12
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 16.dub.2007 v 14:20
Zkoušel jsem odinstalovat a nainstalovat CAD (po odinstalovani CADu je vse v poradu, ale po opetovne instalaci to zase zacne blbnout) i Office, ale nic :-( DWG je asociovano s CADem... ale mozne je vsechno zkusim to trosku poprepinat. (edit: ruzne zmeny asociaci nepomohly, ani spusteni wordu v nouzovem rezimu, nebo nahrani vychoziho nastaveni). Jeste je zajimave, ze se to deje jenom u wordu, excel, powerpint atd. nemaji problem.



Upravil admxx - 16.dub.2007 v 14:34
Zpět nahoru
Mila128 Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 04.říj.2004
Lokalita: Czech Republic
Používám:
AutoCad 2022 EN; Inventor 2020 CZ
Stav: Offline
Bodů: 133
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 16.dub.2007 v 15:20
Velice rad bych pomohl, nebot stejny problem jsme meli asi tak pred rokem. Zadrhel je ale v tom, ze uz si nikdo nepamatuje, jak jsme se toho dokazali zbavit Embarrassed.
Zpět nahoru
admxx Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 15.dub.2007
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
AutoCad
Stav: Offline
Bodů: 12
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 16.dub.2007 v 18:48
OU! Big%20smileCry
no kdyby jste si vzpomeli alespon na smer kterym se mam ubirat Wink tak by to bylo ok. Smile
Hledal jsem vsude mozne po internetu, ale zatim nic.
Zpět nahoru
musil Zobrazit panel
Zasloužilý člen
Zasloužilý člen

Přihlášen: 03.srp.2005
Lokalita: ČR (VY)
Používám:
Cad 2002LT EN
Stav: Offline
Bodů: 162
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 17.dub.2007 v 00:14
Nevim jestli se to toho bude týkat taky sem měl podobnou hlášku tedy snad ale už nevi jestli chtel konfigurovad CAD nebo Office.
Excel mě startoval s anglickou nabídkou a podnabídky byli zas v češtině,byla to docela sranda ale aspon jsem věděl kde mam hledat příkazy.
Problém byl v Jazykovém nastavení sady Microsoft Office měl jsem jiný jazyk pro nabídku a nápovědu a taky to chtěl pořád opravovat po sjednocení jazyků se to myslim spravilo.Ted už si na to moc nevzpominám.
2002lt CS
Gibbscam
Zpět nahoru
admxx Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 15.dub.2007
Lokalita: ČR (JM)
Používám:
AutoCad
Stav: Offline
Bodů: 12
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 20.dub.2007 v 22:56
Už to mááám :-)
Vyřešil jsem to trochu nahodou...napad mi vnuknula zminka o visual basic na jinem foru...
Takže řešení:
Nástroje>makro>zabezpečení> z vysokého jsem přepnul na velmi vysoké>karta "důvěryhodný vydavatel">zrušit zakliknutí "důvěřovat všem nainstalovaným doplnkum a sablonam" po dalsim spusteni byl problem vyresen.
Tak jsem uroven zabezpeceni vratil na "vysokou" a po dalsim startu mi bylo nabidnuto povolovat zavadene doplnky. Byl tam i doplnek programu ScanSoft Omni page (OCR software) a ten zpusoboval spousteni konfigurace autocadu!!!!!
Tak jsem v nastaveni Omnipage zrusil integraci do MS office (stejne pouzivam radeji PDF creator) a JE VYHRANO!!!!!
Silene, ze :-D :-D

Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 5355:VIPZmizel mi panel nástrojů Vault z Excelu a Wordu.
Tip 6839:Spuštění funkcí Vault z prostředí MS Word 2007.
Tip 5457:Jak do Windows XP legálně doplnit nové fonty z Windows Vista?
Tip 242:Kontrola pravopysu a sdílení slovníku s Wordem.
Tip 5836:Podpora OpenType fontů pro AutoCAD a Revit.
Tip 5420:VIPJak do DWG výkresu vložit vícestránkový Word dokument .DOC/.DOCx?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,773 sekund.