Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 5563 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoPosun výšky řezu do jiného staničení

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
xpetr Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 17.led.2007
Používám:
civil07
Stav: Offline
Bodů: 24
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Posun výšky řezu do jiného staničení
    Zasláno: 14.lis.2008 v 09:58
Mohl by někdo, prosím, poradit jakým způsobem posunout výšku řezu do jiného staničení? V civilu 07 to šlo pouhým přetáhnutím myši, ve verzi 2008 toto už nejde a přetažením se mi pouze posunuje popisek řezu. Děkuji. P.
Zpět nahoru
xpetr Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 17.led.2007
Používám:
civil07
Stav: Offline
Bodů: 24
Přímý odkaz na tuto zprávu Zasláno: 14.lis.2008 v 10:05
Tak omlouvám se za zbytečný příspěvek. Už jsem to našel - v nastavení zobrazení stop příčných řezů stačí zviditelnit úsečky a pak už lze posunout myší...
Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 6221:Jak upravit staničení příčných řezů?
Tip 10716:Jak v příčných řezech koridoru zobrazit staničení dvou souběžných tras.
Tip 5689:Nedokumentovaná pomůcka pro Civil 3D 2008.
Tip 8386:AutoCAD Civil 3D mi neklopí vozovku v řezech.
Tip 11007:Manuální regenerace podélného profilu.
Tip 9569:Hromadné vložení bodů do příčných řezů na trase.


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,504 sekund.