Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
   právě nás čte: 18542 
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

Diskuze Diskuzní fórum, poradna

 

NápovědaCAD diskuze, rady, výměna zkušeností

 
CAD Fórum - Homepage Veřejné diskuzní fórum k CAD aplikacím - ptejte se na libovolné otázky týkající se oboru CAx, podělte se o vaše znalosti a zkušenosti s programy AutoCAD, Inventor, Revit, Fusion 360, 3ds Max a s dalšími CAD aplikacemi. Zaregistrujte se nebo se přihlašte a zašlete váš příspěvek do odpovídajícího fóra. Viz další informace o CAD Fóru. Nechcete se registrovat? Zeptejte se v naší Facebook poradně.
Fórum nenahrazuje technický support firmy Arkance Systems (CAD Studio) - přímá podpora pro zákazníky funguje na helpdesk.cadstudio.cz
  FAQ FAQ  Prohledat fórum   Události   Registrovat Registrovat  Přihlásit Přihlásit

Téma uzavřenoStruktura rozpisky - Dělící

 Odpovědět Odpovědět archiv
Autor
Míka Zobrazit panel
Diskutér
Diskutér

Přihlášen: 05.lis.2004
Lokalita: Czech Republic
Stav: Offline
Bodů: 29
Přímý odkaz na tuto zprávu Téma: Struktura rozpisky - Dělící
    Zasláno: 27.lis.2009 v 09:17

Mám problém. Mám podsestavu, která vstupuje do dvou sestav. V jedné sestavě potřebuji v rozpisce zobrazit komponenty podsestavy, proto nastavím ve struktuře rozpisky Dělící. Bohužel se mi ale tato vlastnost promítne i do druhé sestavy, kde ale chci mít v rozpisce pouze podsestavu t.j. strukturu Normální.

Předpokládal jsem že tato vlastnost je vlastností té rozpisky, nechápu proč se zapisuje do podsestavy.

Dá se toto nějak vyřešit?

Zpět nahoru

Pro technickou podporu CAD
kontaktujte Helpdesk

Příbuzné CAD tipy:
Tip 10531:Jak zobrazit referenční součást sestavy ve výkresu jako vystínovanou?
Tip 9833:Skrytí souborů obsahového centra v rozpisce Inventoru.
Tip 6423:Rozpiska - prostý seznam součástí v sestavě Inventoru.
Tip 10100:Kusovník nabízí jen volbu "Pouze součásti" (šedivě).
Tip 9341:Použití iLogic na rozklad jména IPT souboru a naplnění iVlastností.
Tip 8926:Jak nezahrnout některé části sestavy do celkové hmotnosti?


 Odpovědět Odpovědět

Přejít na fórum Oprávnění fóra Zobrazit panel



Stránka byla vygenerována za 0,402 sekund.