Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 9757
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

CAD zprávy

ARKANCE – nové jméno, stejný tým
CAD-NEWS duben 2024
Zpráva průzkumu Autodesk Design & Make 2024 potvrzuje důvěru v AI te
ARKANCE a její dceřiná společnost U.S. CAD kupují společnost CADD Mi
Pozvánka na konferenci ARKANCE LIVE 2025
CAD-NEWS březen 2024
Další novinky Další CAD novinky

Partnerství

Textová CAD reklama
Na tomto místě může být i reklama na vaše produkty a služby! Kontaktujte nás.
IT CAD - časopis
BIMfo - BIM portál
F360 - Fusion portál

eShopCAD Shop

eShop: CAD produkty
AutoCAD LT 2025
Nový AutoCAD LT 2025 CS+
s LT Extension za 1€ denně
Školení, kurzy
Online školení Autodesk
Další produkty Další CAD produkty a mimořádné nabídky

Práce, volná místa Pracovní příležitosti: Designer lehkých obvodových …

Volná pracovní místa a pracovní příležitosti v oboru CAD/CAM/BIM/GIS

Popis pozice: Obor: Působiště: Poptávané
úvazek:    i pro:    požad.vzdělání:    jazyk.znalost:

Popis nabízené pracovní pozice #313:

EXPIROVÁNO Designer lehkých obvodových plášťů
Popis pozice:VACANT POSITION - EXPERIENCED FACADE DESIGNER -APPLY NOW!

KDK Designs CZ- renomovaná a úspěšná projekční kancelář s hlavním sídlem v Sydney hledá nové projektanty pro svou pobočku v Praze. Naší specializací je projekce lehkých obvodových plášťů budov ze skla a lehkých kovů. V této oblasti patříme k australské špičce a podílíme se tak na technicky velmi zajímavých, náročných a prestižních projektech. V současné době hledáme zkušeného konstruktéra lehkých obvodových plášťů s minimálně dvouletou praxí. Nabízíme práci ve stabilním prostředí mezinárodní společnosti a zároveň v přátelské atmosféře malého týmu v České republice. Spolu s flexibilní pracovní dobou nabízíme velmi nadstandardní platové ohodnocení a práci na prestižních projektech ve spolupráci s naší australskou centrálou.

Požadujeme:
• Nejméně dvouletou zkušenost s projektováním lehkých obvodových plášťů budov
• Minimálně středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví
• Uživatelská znalost MS Office
• Výborná znalost programu AutoCAD nutností; znalost programu Solidworks výhodou
• Zodpovědnou, komunikativní a samostatnou osobnost
• Čeština plynule slovem i písmem+ pasivní znalost angličtiny NEBO angličtina plynule slovem i písmem+ základní/ žádná znalost češtiny
• Práce na živnostenský list

Nabízíme:
• Velmi nadstandardní platové ohodnocení
• Flexibilní pracovní dobu
• Stabilní zázemí renomované společnosti
• Práce na zajímavých a prestižních projektech
• Přátelské pracovní prostředí
• Možnost kariérního růstu
• Okamžitý nástup

Děkujeme Vám za projevení zájmu o danou pozici, prosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu v češtině nebo angličtině na Michal@kdkdesigns.com a my se Vám ozveme.

VACANT POSITION - EXPERIENCED FACADE DESIGNER -APPLY NOW!

KDK Designs CZ- well established and busy engineering company based in Australia is currently expanding over to Europe and is opening new branch in Prague. We are specializing in curtain wall facades and are well renowned for constructing some of the most technically challenging projects all over the world.
We are currently looking for an experienced Façade Engineer to become a key member of the team in the Czech Republic. This is a good opportunity for someone to join a stable, well established and well respected company. We offer very competitive salary along with flexible working hours, friendly work environment and the possibility to work on prestigious projects in liaison with our Australian headquarters.

We require:
• At least 2 years' experience within Façade /Structural Engineering
• Hold a relevant engineering degree or similar qualification
• Strong structural design skills - facade experience preferred. A good knowledge of the fundamentals of Facades engineering analysis and design
• Excellent knowledge of AutoCAD; Solid works would be a great advantage
• A sound knowledge of materials such as curtain wall systems, aluminum sheets and glass structures etc.
• Fluent Czech + passive knowledge of English OR fluent English + no Czech
• The ability to work well and communicate with people at all levels and to develop successful client relationships
• Ability to work on "živnostenský list" (negotiable)

We offer:
• Very competitive salary
• Flexible working hours
• Secure future with a well-established company
• Working on prestigious and interesting projects
• Friendly team of professionals
• Excellent career prospects with the company
• Immediate start available

Thank you for your interest in this position, please send us your CV in English or Czech to Michal@kdkdesigns.com and we will get back to you shortly.
Působiště: firma KDK Designs - Praha
Obor:Stavebnictví - Na ŽL
Požadavky: vzdělání: SŠ v oboru, jazykové znalosti: angličtina,
znalost AutoCAD, SolidWorks
Uchazeč:i cizinec
Termín:vloženo Thu, 11 Oct 2018 06:25:33 UTC11.10.2018 (před 2025 dny) - od 18.10.2018
ZÁJEM?
(nepřihlášen)

Autor: Renner-Michal

Novou pracovní pozici nebo poptávku práce či služeb můžete doplnit sami. Inzerujte volná místa a nabídky (ponuky zamestnania) zdarma na stránce "Práce" na CADforum.cz. Nabízím práci - hledám práci. Pro diskusi nad nabídkami práce můžete využít fórum.