Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 10570
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

CAD zprávy

ARKANCE – nové jméno, stejný tým
CAD-NEWS duben 2024
Zpráva průzkumu Autodesk Design & Make 2024 potvrzuje důvěru v AI te
ARKANCE a její dceřiná společnost U.S. CAD kupují společnost CADD Mi
Pozvánka na konferenci ARKANCE LIVE 2025
CAD-NEWS březen 2024
Další novinky Další CAD novinky

Partnerství

Textová CAD reklama
Na tomto místě může být i reklama na vaše produkty a služby! Kontaktujte nás.
IT CAD - časopis
BIMfo - BIM portál
F360 - Fusion portál

eShopCAD Shop

eShop: CAD produkty
Autodesk Fusion 360
CAD/CAM/CAE aplikace Fusion 360 - nejvýhodnější CAD/CAM
Autodesk Revit
Lepší Autodesk Revit 2025 CS+
- revoluce v projektování
Další produkty Další CAD produkty a mimořádné nabídky

Práce, volná místa Pracovní příležitosti: Přípravář

Volná pracovní místa a pracovní příležitosti v oboru CAD/CAM/BIM/GIS

Popis pozice: Obor: Působiště: Poptávané
úvazek:    i pro:    požad.vzdělání:    jazyk.znalost:

Popis nabízené pracovní pozice #351:

EXPIROVÁNO Přípravář
Popis pozice:HAPINES holding a.s. se věnuje již od roku 1992 výrobě protipožárních dveří. Na základě bohatých zkušeností z proběhlých realizací poskytuje kompletní protipožární servis.
V současné době se HAPINES holding a.s. specializuje především na výrobu ocelových protipožárních dveří a stěn typových i atypických rozměrů.

Náplň práce:

návrhy a kalkulace typových i atypických požárních dveří
tvorba technických výkresů v AutoCADu
průvodná realizace získaných zakázek
nákup speciálních komponentů
pracovní doba od 7:30 - 15:30
spolupráce s výrobou, obchodním a montážním týmem

Jaký bude Váš den?

Ráno přijdete do kanceláře a přivítá Vás kolega, který je zde již většinou od sedmi, protože chce mít svou práci brzo hotovou a chce se vyhnout dopravním zácpám po třetí hodině odpolední (vzhledem k tomu, že si u nás nehrajeme na přesné časy odchodu a příchodu, můžete si práci přizpůsobit podle svého). Poté přijde do kanceláře usměvavá účetní Hanka, která kancelář vždy krásně rozzáří. Následuje porada s vedoucím výroby - který je shodou okolností nejmladší z našeho týmu, a proto vše probere jasně a stručně. Projdeme všechny zakázky a co je třeba udělat. Poté se budete věnovat svojí činnosti - odpovídáte na maily, vytváříte cenové nabídky v excelu, objednáváte potřebné kování na zakázky atd. Vzhledem k tomu, že jsme všichni v jedné budově, můžete se na nějaký dotaz klidně zaskočit zeptat vedoucího. K obědu si můžete zajít do kantýny, nebo počkat na kolegu, který jel pro materiál a stavil se cestou pro oběd z nedalekého OC Letňany. Kolem třetí hodiny již všichni z kanceláře odcházejí. Druhý den ráno si můžete přispat, protože máte v 9 hodin schůzku na stavbě.

Požadujeme:

minimálně středoškolské vzdělání nejlépe technického směru, možné i pro absolventy
praxe není nutná, rádi zaškolíme
znalost AutoCADu, MS Office (Outlook, Excel)
orientace v technické dokumentaci a ve stavebních výkresech výhodou
samostatnost, přesnost, komunikační schopnosti

Nabízíme:

provize z prodeje + vánoční prémie
stravenky
občerstvení na pracovišti
mobilní telefon
víkendy a svátky volné
notebook
zaškolení od zkušených kolegů
pravidelná odborná školení od výrobců
možnost seberealizace a vlastní organizace práce
rozmanitou práci v příjemném neformálním kolektivu v klidné části Prahy
možnost vyzvednout děti ze školky/školy a přivést do práce

Zaujala Vás tato pozice a máte pocit, že nám máte co nabídnou? Pokud ano, těšíme se na Vaše životopisy na adresu: haklovaa@hapinesas.cz
Působiště: firma HAPINES holding a.s. - Praha
Obor:Stavebnictví - Plný úvazek
Požadavky: ŘP skupiny B
znalost CAD
Uchazeč:i absolvent
Termín:vloženo Mon, 27 Jan 2020 13:14:33 UTC27.1.2020 (před 1552 dny) - od 1.1.2020 - do 1.8.2020
ZÁJEM?
(nepřihlášen)

Autor: Hapinesholding

Novou pracovní pozici nebo poptávku práce či služeb můžete doplnit sami. Inzerujte volná místa a nabídky (ponuky zamestnania) zdarma na stránce "Práce" na CADforum.cz. Nabízím práci - hledám práci. Pro diskusi nad nabídkami práce můžete využít fórum.