Diskuzní fórum a databáze tipů a utilit pro AutoCAD, Inventor, Revit a další produkty Autodesk
 - od firmy Arkance Systems [www.cadforum.cz slaví 20 let]
CZ | SK | EN | DE
Přihlášení
či registrace
  právě nás čte: 8656
RSS kanál - CAD tipy RSS tipy
RSS diskuze

CAD zprávy

ARKANCE – nové jméno, stejný tým
CAD-NEWS duben 2024
Zpráva průzkumu Autodesk Design & Make 2024 potvrzuje důvěru v AI te
ARKANCE a její dceřiná společnost U.S. CAD kupují společnost CADD Mi
Pozvánka na konferenci ARKANCE LIVE 2025
CAD-NEWS březen 2024
Další novinky Další CAD novinky

Partnerství

Textová CAD reklama
Na tomto místě může být i reklama na vaše produkty a služby! Kontaktujte nás.
IT CAD - časopis
BIMfo - BIM portál
F360 - Fusion portál

eShopCAD Shop

eShop: CAD produkty
Autodesk Fusion 360
CAD/CAM/CAE aplikace Fusion 360 - nejvýhodnější CAD/CAM
3ds Max 2025
3ds Max 2025 pro 3D animace a vizualizace
Další produkty Další CAD produkty a mimořádné nabídky

Práce, volná místa Pracovní příležitost z Jobs.cz

Volná pracovní místa a pracovní příležitosti v oboru CAD/CAM/BIM/GIS

Popis pozice: Obor: Působiště: Poptávané
úvazek:    i pro:    požad.vzdělání:    jazyk.znalost:

Popis nabízené pracovní pozice #1447890526:

Rozměrový koordinátor (Lead Dimension Engineer) (1447890526)
Popis poziceChtěli byste se podílet na vývoji produktu již od samého počátku až po jeho uvolnění do výroby a aktivně komunikovat a vyjednávat přímo se zákazníkem? Máte zkušenost z konstrukce, kvality nebo 3D měření a domluvíte se anglicky? Pošlete nám svůj životopis!

Co bude Vaší náplní práce:
* Koordinace aktivit v oblasti rozměrového managementu v rámci vývojových a výrobních týmů s ohledem na splnění zákaznických požadavků,
* podílet se na návrhů tolerančních a měřících konceptů,
* aktivně se účastnit vyjednávání na úrovni zákazníka – oblast rozměrového managementu,
* komunikovat s vývojovými a výrobními týmy,
* tvorba lessons learned a následná aplikace na nových projektech,
* statistické vyhodnocování náměrů a tvorba analýz,
* podílet se na vývoji produktu již od samého počátku až po jeho uvolnění do výroby.

Co od Vás očekáváme:
* VŠ vzdělání technického směru podmínkou,
* analytický způsob myšlení a systematický přístup k práci,
* velmi dobrou znalost AJ (slovem i písmem), NJ výhodou,
* komunikační a prezentační schopnosti na velmi dobré úrovni (vyjednávání se zákazníkem),
* znalosti nebo zkušenosti s 3D CAD nástrojem výhodou,
* zkušenosti z automotive v oblasti konstrukce nebo kvality velkou výhodou.

Co Vám na oplátku nabízíme:
* možnost být v kontatku se zákazníkem a podílet se na vývoji TOP světelné techniky,
* pružnou pracovní dobu a 5 týdnů dovolené,
* zkrácený rozsah pracovní doby - 37,5hod./týden,
* závodní stravování s příspěvkem na stravu,
* příspěvek na penzijní připojištění,
* další zaměstnanecké výhody dle vlastního výběru, tzv. Benefit plus program.

Jak si představujeme budoucnost? Aktivně! Proto hledáme kvalifikované pracovníky, kteří chtějí realizovat své nápady v inovativním pracovním prostředí globálního rodinného podniku. Zaujala Vás naše nabídka? Chcete se stát součástí mezinárodního týmu? Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím tohoto portálu nebo našeho kariérního portálu www.hella.cz (kariérní sekce), kde rovněž naleznete informace o firemních hodnotách a benefitech.

Pacesetting. Passionate. Together. Skupina HELLA je globální nezávislá rodinná společnost s více než 40 000 zaměstnanci ve 135 lokacích ve 35 zemích světa. HELLA nejen vyrábí, ale i vyvíjí světelnou techniku a elektronické komponenty pro automobilový průmysl.

HELLA v České republice zaměstnává téměř 3 700 lidí a zaměřuje se nejen na výrobu světlometů a zadních skupinových svítilen pro největší světové automobilky, ale prostřednictvím jednoho z největších HELLA technických center také na vývoj světelné techniky následně vyráběné v závodech skupiny HELLA po celém světě.

V České republice HELLA najdete v Mohelnici a v Ostravě a ve Zruči nad Sázavou pak HELLA aftermarket.…
Působiště:HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o. - Olomoucký kraj - Mohelnice
Práce:Práce na plný úvazek
Termín:vloženo 31.1.2020
-ZÁJEM-
přejdete na Jobs.cz
JOBS.cz

Novou pracovní pozici nebo poptávku práce či služeb můžete doplnit sami. Inzerujte volná místa a nabídky (ponuky zamestnania) zdarma na stránce "Práce" na CADforum.cz. Nabízím práci - hledám práci. Pro diskusi nad nabídkami práce můžete využít fórum.